В Одеській області 8-річний хлопчик повісився в квартирі, поки його мати пішла до магазину. За словами жінки, дитина часто говорила, що не хоче жити.

У Білгород-Дністровському районі Одеської області жінка знайшла тіло своєї дитини у зашморгу. Мати-одиначка швидко викликала швидку допомогу, але лікарі не встигли врятувати хлопчика і зафіксували факт смерті. Про це повідомляє прес-служба управління Нацполіції в Одеській області.

У рамках слідства було призначено низку експертиз для встановлення причини смерті дитини і обставин справи.

Співробітники правоохоронних органів внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань матеріали за п. 2 ч. 2 ст. 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство з позначкою «самогубство»).

Правоохоронці запевняють, що родина не була на обліку поліції і служби у справах дітей. Жодної інформації про конфлікти в родині також не надходило.

Раніше повідомлялося, що у Харківській області 9-річний хлопчик на початку січня повісився у господарській прибудові. На тілі загиблого експерти не виявили слідів насильницької смерті. Сім’я дитини вважалася благополучною і жодних скарг на неї не надходило.