Народна артистка СРСР Софія Ротару, яку викрили у використанні фонограми на Atlas Weekend 2019, розповіла, що думає про творчість своєї внучки Софії Євдокименко, і чи дає їй настанови в музиці.

"Соня завжди радиться зі мною і зі своїми батьками. Вона дуже талановита і працьовита дівчинка. Я вважаю, вона в житті всього доб'ється. У неї є мрія, яка обов'язково здійсниться", – розповіла Софія Ротару.

За її словами, іноді знаменита співачка навіть критикує Соню.

"Деякі пісні, які вона писала, потрібно було трошки підправити, проте робили ми це разом. Ми разом радимося і прислухаємося один до одного", – зізналася народна артистка СРСР.

Нагадаємо, 30 травня внучці Софії Ротару Соні Євдокименко виповнилося 18 років. Повноліття дівчина вирішила відзначати разом з сім'єю в Лондоні, і вже незабаром в мережі з'явилися перші світлини Соні з її свята. Крім фото з відомої бабусею, батьками і братом, Соня опублікувала і фотографію з невідомим молодим чоловіком. Фоловерів вирішили, що це її хлопець. І якщо на сторінці дівчини це перше фото з ним, то він сам вже не раз публікував знімки з онукою Ротару, залишаючи під ними милі підписи і смайли.

Молоду людину звуть Марко Дюмен, а в його профілі стоїть два прапори – Франції та Канади.