В Іркутську, Росія, чоловік намагався викрасти дитину. 23 листопада злочинець побачив школяряку, поки сидів у своїй Тойоті біля складів. Вийшовши з салону, він заштовхав дівчину в салон і намагався втекти, щоб зґвалтувати школярку.

Крики дівчинки почув 16-річний хлопець, який проходив повз. Він відразу побіг за допомогою і разом з випадковими перехожими заблокував машину. Дитину вдалося врятувати, а викрадач втік. Але його через кілька годин відшукали місцеві силовики. Тепер на чоловіка чекає суд. До цього його вже притягали за сексуальне насильство. Він вийшов на волю в 2017 році.

Раніше ми повідомляли, що мати-алкоголічка довела дочку до повного виснаження, і дитина опинилася в лікарні у важкому стані.Багатодітна мешканка російського міста Орел продавала 12-річну дочку з інвалідністю у сексуальне рабство за пляшку горілки.

Дитину у жінки, яка страждає алкоголізмом, вилучили працівники соцслужб і відправили в лікарню. Мати продавала доньку педофілам і ховала від оточуючих. Вдома дівчинка була в клітці, а якщо треба було кудись піти, жінка «пакувала» дочку в авоську на колесах і таким чином возила з собою.

Повідомлялося, що в Росії задумалися про хімічну кастрацію педофілів після розправи з дев’ятирічної Лізою Кисельової.