Gerascenko

Нардеп від "Народного фронту" Антон Геращенко вважає, що США могли б надати набагато більшу військову допомогу Україні. Однак чинний президент Барак Обама не зважується на це, боячись, що його російський колега Володимир Путін відкрито оголосить війну Україні.

Про це Антон Геращенко заявив в інтерв'ю Цензор НЕТ, передає Корупція.Інфо

"Коли я був у Вашингтоні, то спілкувався з низкою експертів, які мені повідомили про таку версію дій Обами (відмова у постачанні зброї в Україні через ультиматум, який Путін нібито висунув керівництву США). Пов'язані ці дії ось з чим: Обама боїться , що Путін може оголосити війну Україні і зайти в неї військами по всьому фронту.

Мало того, можу прямо сказати, що співпрацюю з Міжнародним Республіканським інститутом з 2000 року. Вони вкрай незадоволені такою позицією Обами, через яку в кінцевому підсумку Україна не отримує зброї – і за рахунок цього не зміцнюється, а послаблюється.

Читайте також: МВС встановлює шахраїв, які “збирають гроші на потреби АТО”, – Геращенко

Економічний і військовий потенціал України не можна порівняти з російським, і шлях непідтримки України – це шлях в нікуди", – підкреслює Геращенко.

Він нагадує, що в минулому році американський Конгрес дав згоду використовувати авіацію для знищення бойовиків ІГІЛа.

"Вони ж до самому Багдаду підійшли – після чого американці почали їх тупо знищувати з повітря. Тобто, там це робиться. Чим, в такому випадку, ця історія відрізняється від історії негідників, які орудують на Донбасі? Вони вбивають людей? Вбивають. "Боїнг" збили? Збили. Чому тоді не можна попросити авіацію з американських кораблів в Чорноморському флоті допомогти нам знищити терористів? – відзначає він.

Читайте також: Геращенко хоче встановити кримінальну відповідальність за проплачені мітинги

На його думку, по відношенню до Путіна ведеться політика замирення.

"Просто це треба чітко розуміти. І коли це розумієш, то приходиш до висновку, що чекати від Америки зараз нічого. І новий курс може бути тільки у випадку зміни президента. Причому такої людини, яка прийде і скаже: "Я не вірю в те, що Путін буде наступати. Не вірю в те, що Путін буде використовувати свою ядерну зброю. Все, що він робить, – це просто брязкання, і я буду готовий допомагати Україні", – додав він.