4 вересня, після завершення канікул у Верховній Раді, на годину запитань до уряду в парламент викличуть голову МОЗ Максима Степанова, міністра економіки Ігоря Петрашко і главу Мінфіну Сергія Марченка.

Про це пише “Сегодня”.

Степанова викликали “на килим” нардепи від “Слуги народу”. Глава партії Олександр Корнієнко заявив, що через ситуацію з поширенням коронавірусу COVID-19 до міністра охорони здоров’я точно є багато “питань по боротьбі з епідемією, карантинним заходам”.

Глава парламентського комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев припустив, що після виступу в ВР Марченко і Петрашко може з’явитися питання про їхню відставку, але поки нардепи його не піднімали.

“Є питання в загальному до стратегії розвитку нашої держави в фінансово-економічному блоці. Тому що насправді ми не бачимо, що така стратегія у Кабміну є, що Кабмін її реалізує”, – пояснив він.

За його словами, Міністерство фінансів не надало пропозицій щодо реформи оподаткування доходів, хоча домовленості про неї були ще з попереднім урядом.

Глава парламентського комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Галина Третьякова заявила, що не бачить позиції Ігоря Петрашко зі зміни Трудового кодексу. Вона зазначила, що якщо попередній склад міністерства економіки робив спроби змінити КЗпП, який не відповідає сьогоднішнім вимогам, то нинішній не пропонує ніяких законопроектів.