Кабінет міністрів України має намір затвердити законопроект, у якому передбачено подання на призначення субсидій потрібно довідки про доходи не за чотири попередні квартали, а за два, передає Корупція.Інфо

Популярне: Мажорний відпочинок першої леді: Поки Кличко в Єгипті, дружина розважається на екзотичному острові з індусами. Ви тільки подивіться на неї…

 Зокрема, при призначенні субсидії в травні повинні враховуватися доходи за третій-четвертий квартали минулого року, а при призначенні субсидії в жовтні – перший-другий квартали поточного року.

Проект рішення планується розглянути на сьогоднішньому засіданні уряду.

Кабмін має намір встановити, що субсидія не може призначатися одночасно за місцем реєстрації і за місцем фактичного проживання громадянина.

Також планується визначити, що субсидія щодо приміщень, де прописані недієздатні особи, над якими встановлено опікунство, призначається за заявою опікуна.

Окрім цього Кабмін планує уточнити, що субсидія не призначається на наступний період, якщо є двомісячна заборгованість за послуги ЖКГ в сумі понад 20 неоподатковуваних податком доходів громадян – 340 грн (раніше не призначалась просто при наявності двомісячної заборгованості).

У разі смерті особи, якій була призначена субсидія, сума компенсації невикористаної частини субсидії виплачується одному з членів домогосподарства, з урахуванням яких ця субсидія призначалася.

Кабмін має намір встановити необхідність громадян, які отримують субсидію протягом місяця проінформувати орган соціального захисту населення про закінчення терміну реєстрації місця перебування.