No-hot-water

Споживачі заборгували теплопостачальним підприємствам Львова понад 100 млн грн.

Про це на прес-конференції повідомила начальник служби обліку і збуту теплової енергії ЛМКП «Львівтеплоенерго» Галина Пакулець, передає новину Корупція.інфо з посиланням на"Вголос"

«Заборгованість споживачів перед «Львівтеплоенерго» на сьогодні становить 86,1 млн грн. З них 31 млн грн – за останній опалювальний сезон, 15 млн грн – за опалювальний сезон, закінчуючи березнем, і 16 млн грн – це нарахування за квітень, які мешканці не сплатили до сьогодні», – розповіла Галина Пакулець.

Загальна сума боргів усіх споживачів ЛМКП «Львівтеплоенерго» станом на 15 травня становить 118 мільйонів гривень, з яких, окрім несплати населенням за спожите тепло, тепловикам боргують 23 млн грн бюджетні установи та ще 10 млн грн – інші споживачі.

Абоненти «Залізничнетеплоенерго» не сплатили за минулий опалювальний сезон 3,8 млн грн. У теплопостачальних підприємствах міста зазначають, що ситуація з погашенням заборгованості доволі складна і невтішна. Загальний рівень розрахунку споживачами боргів перед «Львівтеплоенерго» становить 21,7%, «Залізничнетеплоенерго» – 27%. А несвоєчасне погашення заборгованості може призвести до припинення подачі газу львівським теплопостачальним підприємствам.

«Це – як ланцюгова реакція. Мешканці сплачують борги за опалення, ми сплачуємо вартість газу і маємо можливість подавати гарячу воду споживачам. Звертаємося з проханням до мешканців своєчасно в повному обсязі сплатити всі борги за послуги з централізованого опалення, які виникли на цей час. У нас активно триває ремонтна кампанія, щоб ми могли вчасно розпочати опалювальний сезон 2015-16 років. Для цього теж потрібен ресурс, який очікуємо отримати як оплату за спожиту теплову енергію», – зазначила Галина Пакулець.

Теплопостачальні комунальні підприємства Львова вже подали до суду 1000 скарг про примусове стягнення боргів. За словами Галини Пакулець, якщо абоненти боргують щонайменше 1000 грн, комунальники звертаються до суду про стягнення боргів. Тим споживачам, які з певних причин не в змозі погасити борги, комунальники обіцяють розтермінувати сплату.