Медики підозрюють у дітей інгаляційне отруєння. У Запоріжжі після інциденту із розпиленням газового балончика у школі до міської лікарні доставили 28 дітей. Про це повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров'я України (МОЗ).

Зазначається, що бригади швидкої допомоги доставили дітей зі школи №51 до Запорізької міської багатопрофільної дитячої лікарні №5.

"Дітей госпіталізували з підозрою на інгаляційне отруєння, їхній стан ближче до задовільного", – зазначили в МОЗ.

Популярне: Масові перевірки та шалені штрафи: як каратимуть українців вже з жовтня

Також додали, що у лікарні дітей оглянули педіатр, дитячий анестезіолог, невролог, отоларинголог, проведено необхідні обстеження. З усіма дітьми працюють психологи лікарні.

"Для динамічного спостереження діти наразі залишаються у лікарні – у відділеннях невідкладної медичної допомоги (9 дітей), неврологічному (8 дітей), кардіоревматологічному (10 дітей), анестезіології та інтенсивної терапії та хронічного діалізу (1 дитина)", – додали в прес-службі.

Нагадаємо, що у селищі Мізоч Рівненської області отруїлися двадцять два вихованця школи-інтернату. У закладі стався спалах гострої кишкової інфекції, у результаті чого були госпіталізовані 24 особи, серед яких 22 дитини і 2 працівника школи-інтернату.