Через "довірливих" інспекторів ДАІ ледь не потерпіли невинні люди
 Стрийською міжрайонною прокуратурою зареєстровано кримінальне провадження за фактом службової недбалості працівників ВДАІ з обслуговування м.Стрий та м.Моршин Стрийського району.

Підставою стали результати перевірки додержання законів при застосуванні заходів примусового характеру, пов’язаних з обмеженням особистої свободи громадян.

Зокрема, прокуратурою встановлено, що через службову недбалість вказаних працівників ВДАІ до дисциплінарної відповідальності притягнуто невинувату особу.

Так, службові особи ВДАІ під час складання протоколів за порушення Правил дорожнього руху не встановили та не перевірили достовірність наданих особою правопорушником про себе даних. Таким чином, останніми складено 7 таких протоколів стосовно одного й того ж правопорушника, який вказував вигадане прізвище та ініціали. Відтак, у подальшому до адміністративної відповідальності за ч.2 ст.130, ч.3 ст.130, ч.3 ст.126 КУпАП притягнуто насправді невинувату особу.

Разом з тим, дійсний правопорушник встановленої законом відповідальності уник.

Вказаний факт 22 червня 2015 року Стрийською міжрайонною прокуратурою внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.367 КК України. На цей час досудове розслідування триває. Інформує прес-служба прокуратури Львівської області, передає Корупція.Інфо