hr

У Львові продовжать третю хвилю вакцинації дітей проти поліомієліту, оскільки період щеплення збігся з високою захворюваністю дітей на грип та ГРЗ.

Як повідомив начальник управління охорони здоров’я Львівської міської ради Володимир Зуб, це питання вчора обговорювали під час селекторної наради за участю представників Міністерства охорони здоров’я«Якщо під час першої хвилі вакцинації дітей проти поліомієліту ми досягнули 74%, під час другої – 77%, то нині через високу захворюваність дітей на ГРЗ відсоток щеплених дітей буде меншим. Думаю, термін вакцинації буде подовжено, оскільки багато дітей мали протипокази до вакцинації», – пояснив Володимир Зуб.

До того ж він додав, що днями у Львові представники комісії ЮНІСЕФ перевірили низку медичних закладів міста щодо правильного зберігання вакцини. Жодних порушень не було виявлено.

Нагадаємо, 25 січня в Україні стартував третій етап вакцинації від поліомієліту.

Епідемія грипу в Україні не є перешкодою для проведення третього раунду вакцинації дітей проти поліомієліту. Єдина передумова для щеплення – дитина має бути здоровою.