ТОВ «Компанія «Галінвест» отримала ₴467,4 тис. за невиконані роботи і роботи, обсяги яких було завищено.

Про це пишуть «Наші гроші. Львів» з посиланням на вирок Жидачівського районного суду Львівської області.

Як повідомляє видання, в 2011 році між Державним підприємством «Львівська обласна дирекція з протипаводкового захисту» і ТОВ «Компанія «Галінвест» укладено договір на регулюючі роботи на річці Дністер в районі села Камяне Жидачівського району ₴4,75 млн. «Галінвест» протягом листопада-грудня 2011 року провело роботи з улаштування кріплення берега у вигляді кам’яної призми та кам’яного накиду в плотові клітки довжиною 300 метрів.

Утім слідчі встановили, що було завищено обсяги виконаних окремих робіт, а деякі фактично на об’єкті будівництва не виконані. Зокрема, невиконаними є роботи з посіву трав та улаштування шару рослинного ґрунту. Однак інженер держпідприємства підписав акти виконаних робіт, а «Галінвест» отримала ₴4,75 млн, у тому числі ₴467,4 тис. за роботи, які не виконано та роботи, обсяги яких завищено.

Провідний інженер розповів, що підписав документи, хоча на об’єкти не виїжджав, оскільки повірив «на слово» своєму безпосередньому начальнику, який запевнив, що всі роботи виконано сумлінно. Чоловіка суд визнав винним у службовій недбалості.

За даними ІРЦ, власником ТОВ «Компанія «Галінвест» є ПП «Львівторф», засноване офшорною компанією з Панами «Бау Інвестмент С.А.».

На момент підписання договору та виконання робіт власниками «Компанії «Галінвест» були Ольга Панькевич та Степан Павлюк, депутат Львівської міськради (2006-2010 рр.) від ВО «Свобода».

 

Джерело: zaxid.net