На сході Туреччини перекинувся автобус, що перевозив школярів. Про це повідомляє місцеве видання CNN Turk. В результаті дорожньо-транспортної пригоди поранення отримали 12 осіб, 11 з яких учні.

"11 учнів отримали поранення в результаті аварії мікроавтобуса, що перекинувся через засніжену дорогу. Всіх поранених доставили в лікарню", – повідомили рятувальники.

Аварія сталася через незадовільні дорожні умови в результаті снігопаду. Всіх поранених доставили в лікарню. Зараз їм нічого не загрожує.

Нагадаємо, що на Туреччину обрушилися снігопади різної інтенсивності. Для деяких регіонів таке природне явище – нетипове і викликає значну кількість незручностей, призводить до збільшення числа аварій.

Раніше, в місті Серик провінції Анталья перекинувся шкільний автобус. Аварія трапилась 25 лютого.

Згідно з наявною інформацією, 47-річний водій на ім'я Байрам Калмаз переніс серцевий напад, керуючи шкільним автобусом. Автобус втратив керування і перекинувся. В результаті події поранено троє старшокласників, водій же помер.

Прибулі на місце події медики надали першу допомогу постраждалим, автобус був прибраний з проїжджої частини технічними службами.