Шістнадцятого червня при виїзді на станцію Борщовичі Львівської магістралі залізничники виявили розбиту азбестоцементну трубу та два викрадені багатожильні кабелі. Несправність після крадіжки усунули протягом п’яти годин, однак через це затримались 9 пар пасажирських поїздів, повідомила Дивись Інфо прес-служба Львівської залізниці, передає Корупція.Інфо

На цьому перегоні можливий швидкісний рух – потяги можуть розганятись до 160 кілометрів на годину. Тому подібні випадки крадіжок, розукомплектування засобів зв’язку чи верхньої будови колії несуть особливу небезпеку як для пасажирів, так і для залізничних вантажів. Якщо вчасно не помітити крадіжку, наслідки можуть бути катастрофічними.На дистанції сигналізації та зв’язку станції Львів протягом п’яти місяців поточного року зафіксували уже 10 випадків крадіжок, а це вдвічі більше, ніж торік. Відтак, Львівська залізниця вкотре закликає до усвідомлення можливої шкоди від таких злочинних дій, адже вони можуть спричинити не лише матеріальні, але і людські втрати.

Довідково. Протягом п’яти місяців 2015 року залізничники зафіксували 170 випадків крадіжок, пошкоджень та розукомплектування рухомого складу та інших технічних засобів Львівської магістралі. Матеріальні збитки складають 1 мільйон 289,6 тисяч гривень.