На узбережжі Азовського моря через пориви східного вітру і сильної зливи 28 липня розмило дорогу в курортний Приморськ, а також на косу Обіточна. Про це повідомили в обласному управлінні ДСНС.

За даними рятувальників, в районі бази відпочинку "Автотурист" люди намагалися виїхати, але через вимоїни та підняття рівня води автомобілі застрягли в піску. Допомоги потребували більше десятка автомобілів.

"Бійці ДСНС за допомогою тросів і спецавтомобіля витягли з району підтоплення на тверде покриття 11 легкових автомобілів і вивезли 46 осіб, в тому числі дев'ять", – йдеться в повідомленні.


Тим часом, на косі Обіточна через різку зміну напрямку вітру почався шторм і коливання рівня води, що призвело до розмиву дороги. Співробітники комунального підприємства "Бердянське лісове господарство в Приморському районі" на тракторі МТЗ і УАЗі витягли 25 автомобілів і вивезли 40 осіб.

Популярное:"Поскаржився адміністратору, а у відповідь отримав удари по голові ": Робітник "Епіцентру" жорстоко побив покупця

"Всього спільними силами вдалося врятувати 86 осіб, в тому числі дев'ятьох дітей, і витягнути 36 автомобілів", – заявили в ДСНС, додавши, що ситуація контролюється, проводиться постійний моніторинг.
Нагадаємо, що в Бердянську поскаржились на зіпсований через водорості відпочинок – рослини викидає на берег і в прибережну зону, не дозволяючи ні купатися, ні перебувати на пляжі.

Також ми писали, що на запорізьких курортах 16 липня спостерігали незвичне природне явище – торнадо, яке було зафіксовано на фото і відео.

Крім того, біля берегів запорізьких курортів помітили величезних медуз, після доторорку до яких люди отримували опіки.