Хлопця допитують як підозрюваного.

Нареченого правозахисниці Ірини Ноздровської, тіло якої знайшли в одній із річок Київської області, затримали, передає Корупція.Інфо.


Про затримання Віталія Сергеєва повідомив його батько – Віктор Сергеєв.
За словами Сергеєва, його сина допитують як підозрюваного.

Підставою для підозри став запис із камери спостереження, на якому вони із сином виходять зі свого будинку в Києві о 21:00, 29 грудня, в день убивства Ірини. Поліція вважає, що підставою для злочину могло стати нерозділене кохання, оскільки Ірина з Віталієм раніше розійшлися. 

Віктор Сергеєв разом із сином та дружиною приїхали відвідати батьків загиблої Ірини у селі Демидівка, Вишгородського району.

«Близько 15-ї Віталія забрали працівники поліції до райвідділу Вишгородської поліції», — пояснив батько затриманого.

Популярне: Від Кравчука до Порошенка: Як президенти українців з Новим роком вітали

Нагадаємо, що 1 січня під Києвом знайшли тіло Ноздровської, яка зникла за кілька днів до цього.

Ірина Ноздровська особисто вела справу своєї сестри у суді. Смертельна аварія сталася 30 вересня 2015 року у селі Демидів Вишгородського району Київської області. Дмитро Россошанський, перебуваючи в стані наркотичного сп'яніння, на своїй машині збив на смерть односельчанку, 26-річну Світлану Сапатинську. Дядько винуватця ДТП на той момент був головою Вишгородського районного суду.

Родичі і друзі Россошанського неодноразово погрожували розправою Ірині та її родині, про що є зареєстровані кримінальні провадження.