53-річний житель Самбірщини  для реалізації фальсифікованих алкогольних напоїв придбав незаконно виготовлені марки акцизного збору та 20 літріветилового спирту, який відноситься до підакцизних товарів. Про це повідомили у прес-службі Самбірського МВ ГУМВСУ.

Частину марок чоловік наклеїв на пляшки, наповнені водно-спиртовою сумішшю, яку виготовив вдома самостійно. Дану суміш в кількості 21-ї пляшки під виглядом торгової марки «Слава»  встиг реалізувати.

Працівники сектору державної служби боротьби з економічною злочинністю Самбірського міськвідділу міліції викрили протиправні дії цього чоловіка.  За місцем проживання зловмисника міліціонери виявили та вилучили понад40 літрівводно-спиртової суміші, яку він зберігав з метою подальшого продажу. За скоєне житель Самбірщини  поніс кримінальну відповідальність  за придбання та зберігання незаконно виготовлених марок акцизного збору  з метою їх використання при продажу товарів   (ч.1 ст.199 КК України), а також за незаконне придбання, зберігання та збут підакцизних товарів (ч.1 ст.204 КК України).

Суд визнав його винним у вчиненому та призначив підсудному покарання у вигляді чотирьох років позбавлення волі з іспитовим терміном на два роки і штрафу в сумі однієї тисячі гривень з конфіскацією незаконно виготовленої продукції.

Джерело: Львівський портал