Організатори бою Ломаченко – Кролла, який пройде вже 12 квітня, зіткнулися з труднощами проведення традиційного зважування боксерів.

Зважування перед боєм відбудеться за графіком – в четвер увечері (за київським часом), а ось місце проведення довелося перенести. Причиною стали похорони відомого в США репера Nipsey Hussle, а точніше поминальна служба та прощання із загиблим."Нам подзвонили з Staples Center, де було намічено зважування, і сказали, що у нас є право на приміщення для зважування з 13:00 (за місцевим часом США. – прим. ред.), але у них з 10 до 12 запланована поминальна служба. Нас попросили перенести місце зважування, і ми погодилися", – розповів на прес-конференції напередодні голова промоутерської компанії Top Rank Боб Арум.

Тепер церемонія зважування пройде в Los Angeles Convention Center. Сам же бій Василя Ломаченка проти Ентоні Кролл відбудеться 12 квітня (в ніч з п'ятниці на суботу, орієнтовно о 06:00) якраз в Staples Center. У ньому український чемпіон захищатиме два своїх пояси чемпіона світу за версією WBA і WBO.