Працівники Державної служби боротьби з економічною злочинністю ГУМВС України у Львівській області спільно з прокуратурою викрили 47-річну співробітницю державної структури, яка через службову недбалість допустила реєстрацію речових прав на неіснуюче нерухоме майно.

Про це повідомляє Galnet з посиланням на відділ зв’язків з громадськістю ГУМВС України у Львівській області.

«Жінка не перевірила належним чином подані їй документи на нежитлове приміщення у центральній частині Львова, в результаті чого були оформлені документи на неіснуюче комерційне приміщення»,  – мовиться в повідомленні.Сума завданих збитків становить вісімсот тисяч гривень.

«Держслужбовцю оголошено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого за ч.2 ст.367 (службова недбалість) КК України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від двох до п’яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та зі штрафом від двохсот п’ятдесяти до семисот п’ятдесяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян або без такого», – зазначили в міліції.

Джерело: Galnet‡агрузка...