Історія боротьби за життя сина Владика у родини Альошиних почалася від літа 2020 року.

Зниклий апетит у дитини спочатку сприйняли за паразитів, але лікування ніяк не змінило ситуацію, почалися дослідження, які виявили новоутворення в животику у малюка.  «В Інститут раку, взяли дві гістології та підтвердили нефробластому. Проводились три амбулаторних хімії, після чого пухлина мала зменшитися, щоб провести операцію, але цього не сталось. Пухлина не зменшилася, а до того ж значно збільшилися лімфовузли, животик став ще більшим», – розповідає мама Владика.

Щоб призначити подальше лікування довелося пройти нове дослідження, скорегувався діагноз, який визначив більш точно вид пухлини, а разом із тим, виявилось, що у дитини онкологія прогресувала до 4 стадії.

«У Влада стала жовта шкіра, набряки в області паху, Влад перестав ходити. Лікар сказав, що через пухлину, яка тисне. Нарешті нам призначили лікування – в цей протокол входить 8 блоків хіміотерапії, подальша дорога трансплантація кісткового мозку і ніяк не обійтися без імунотерапії, яка коштує дуже великих грошей, які нашій родині не під силу знайти», – каже мама дитини.

Початок лікування дав позитивний результат, тож лікарі відзначають, що він діє, а відтак треба продовжувати, все питання зараз в грошах, родина у відчаї просить про допомогу.

Реквізити для допомоги:

5168 7426 0837 4363 Альошина В.В.