Дитині потрібна посилена реабілітація

Підгорна Марійка народилася з вродженою гідроцефалією, у дитини збирається рідина навколо мозку, тому крихітка народилась повністю незрячою. Перший рік життя вона постійно була в лікарнях.

«Марійка перенесла 5 операцій на головному мозку. Три з половиною роки ми боремось і водночас вчимось просто жити. Після народження її голівка відносно тіла дуже швидко росла, бо там збиралась вода. У віці один місяць у голову встановили шунтувальну систему. Вода почала сходити. Швидкий ріст голови вдалося зупинити. А у шість місяців на обстеженні МРТ побачили арахоїдальну кісту, яка швидко зростала і чинила тиск на малесенький мозочок Марійки. В 11 місяців стан дитини різко погіршився. Шунт перестав відкачувати водичку з голови. Відбулося чотири операції: дві ревізії шунтувальної системи, видалення кісти, заміна шунта на інший», – розповідає мама дитини.

В свої 3,5 року Маша не бачить, не ходить, не стоїть самостійно, але батьки постійно займаються з донечкою і відвідують спеціалізовані реабілітаційні центри і таке лікування має свої позитивні зрушення.

«Я ніколи не просила про допомогу, тому що соромилась, але ще більше соромно нічого не робити. У нас закінчились усі кошти, а реабілітації дуже дороговартісні. Лікування для нашої донечки заплановане на цілий рік. Ми просто не в силах все оплатити, тому звертаємось до небайдужих людей. Допоможіть незрячій Марійці навчитись жити та бачити по-своєму навколишній світ», – просить мама Маші.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк 
5168757346955513 
Підгорна Вікторія