Президент РФ Володимир Путін не піде на Україну великою війною через низку об’єктивних причин. Але обстріли й провокації з боку “Л/ДНР” продовжаться.

Таку думку в ефірі телеканалу OBOZREVATEL висловив глава Фонду “Стоп Інформ Терор Росії Герман Обухов.

“Байден конкретно йому сказав: ще раз сунешся – руки обірвемо”, – зауважив політик.

За оцінками Обухова, є щонайменше дві причини, чому широкомасштабного наступу на Україну не буде.

Перша – проблеми з державними фінансами.

“Моє відчуття, що нікуди він вже не сунеться з двох причин. По-перше, сили якісь ще залишилися, але коштів вже немає. Я маю на увазі фінансових коштів”.

Друга причина полягає в тому, що подібний крок призведе до економічних санкцій, за яких РФ опиниться на межі виживання.

“Якщо це станеться, то Росія і Путін отримають вже такі санкції, що це буде повний “гаси світло”. Я не знаю, як далі Росія взагалі буде виживати. Картина для Росії не дуже райдужна, для Путіна також”, – сказав Обухов.

“Путін як і раніше буде провокувати, з “Л/ДНР” як і раніше будуть намагатися проводити якісь обстріли і організовувати провокації, але далі вони не сунуться. Для мене це очевидно. Проте, треба бути готовим до всього”, – резюмував політик.

Нагадаємо, ексміністр закордонних справ України Володимир Огризко заявив, що під час зустрічі президентів США і Росії 16 червня Володимиру Путіну була позначена “жирна червона лінія”.

“Байден чітко і ясно заявив про позицію – і свою, і Заходу. Вона полягає в тому, що жодних поступок у питанні про територіальну цілісність і незалежність України немає і бути не може”, – наголосив він.

Дипломат додав, що підтримка Заходом України не означатиме, що він буде воювати з Росією, але йдеться про важливе попередження країни-агресора.

“Це не означає, що колективний захід почне війну з Росією, щоб Україна відновила свою територіальну цілісність. Але це чергова і дуже жирна червона лінія для Путіна. Йому чітко і ясно заявлено: якщо все залишається в замороженому стані, жорстких речей не буде. Якщо ж ситуація буде погіршуватися і знову будуть варіанти, які ми вже спостерігали і бачили, тоді ми вас попереджаємо, що речі будуть ось такими”, – сказав Огризко.

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.