Знаменитий український журналіст Дмитро Гордон записав відеозвернення до підписників перед візитом прем’єр-міністра Ізраїлю Біньяміна Нетаньяху.

У своєму зверненні Гордон пояснив причину даного офіційного візиту до президента України Володимира Зеленського. На думку журналіста Нетаньяху повинен буде стати посередником в переговорах з Дональдом Трампом. Також Гордон припустив, що це чергова спроба врегулювати військовий конфлікт на Донбасі, але на думку Гордона дана спроба стане черговою невдачею.

Дмитро Гордон зазначив, що нинішнє ставлення лідерів Німеччини, Франції не правильні.

У своєму відео журналіст підкреслив, що на сьогодні Путін не буде вирішувати конфлікт на Донбасі при будь-якому посереднику в переговорах.

Відео вийшло під назвою “Гордон: Нетаньяху, Зеленський і Путін”. Зараз його подивилося більше 70 тисяч глядачів.

У коментарях підписники підтримали думку Дмитра Гордона.

“Тільки ми, толку з того що шостий рік всі говорять, треба робити свою країну і не сподіватися на когось хто прийде і зробить все за нас! Повністю згоден з вами Дмитро!”, – написали під відео.

“” У Ізраїлю немає зовнішньої політики, є тільки внутрішня “.Генрі Кіссінджер.”, – процитували в коментарях.

“Ніяких фантомних болів з приводу СРСР, я родом звідти, тому не хочу. Не для того вилазили з лайна, що б назад туди окунатися. Не треба плутати ностальгію по юності з тупістю, відсталістю Совка”, – відзначили під відео.