Українські олігархи та бізнесмени залишають Україну чартерними рейсами. Все це відбувається на тлі загрози російського вторгнення на територію України.

Зокрема, 60 чартерних рейсів, левову частку яких наповнили представники фракції ОПЗЖ та їхні родини, вилетіли з України протягом останніх трьох діб.

Про це заявила депутатка від партії “Слуга народу” Ольга Василевська.

За її словами, нещодавно СБУ ускладнила процес отримання дозволів на виліт приватними бортами.

“Днями Служба безпеки України ускладнила процес отримання дозволів на виліт приватними бортами. Якщо раніше отримання дозволу потребувало 3 днів, то зараз 7. Інакше б вилетіла вся фракція ОПЗЖ”, – зазначила Василевська у телеграмі.

Депутатка зауважила, що представники інших політичних сил переважно залишаються в Україні, зокрема, в Києві. Разом з родинами та дітьми.

Нагадаємо, раніше серед чартерів і приватних літаків, що залишили Україну, – борти Ріната Ахметова, Віктора Пінчука, Вадима Новінського, Вадима Столара й інших.

Станом на 14 лютого за межами України перебували 23 народні депутати.

Володимир Зеленський звернувся до депутатів, журналістів, дипломатів та олігархів, які залишили країну, та порадив їм не тікати з України.

Однак, не всі прислухалися до “порад” українського президента.

Так, нещодавно дружина проросійського політика від партії ОПЗЖ Віктора Медведчука – Оксана Марченко виїхала з України.

Марченко перетнула державний кордон у супроводі кількох чоловіків, через пропускний пункт у Чернігівській області. Вона поїхала до Білорусі, – повідомляє “Обозреватель”.

Зазначається, що жінка була на дорогому позашляховику та в супроводі охорони.

Марченко одягнула маску та окуляри, ймовірно, щоб не привертати зайвої уваги.

Рівень цинізму ОПЗЖ реально зашкалює. Вони роками в Україні ратують за дружбу з Москвою, необхідність співпраці з Кремлем, переконують українців, що Росія нам друг, товариш і брат.

“Однак як тільки “брат” зібрався йти на нас новою війною, ОПЗЖ майже у повному складі з України дременула. Причому навіть не до Росії, а до Європи, у якій, як відомо, суцільна бездуховність, геї та “натівці”, – розповідає журналіст Артем Овдієнко у програмі “Про новини” на 24 каналі.