Син українського генпрокурора зіграв весілля в несподіваному місці, передає Корупція.Інфо

Популярне: Від літака майже нічого не залишилось: Українці загинули в жахливій авіакатастрофі. Деталі шокують

Не встиг вщухнути скандал з нападом співробітниками УДО на журналістів, які вели зйомку поблизу ресторану, де, як з’ясувалося, святкував весілля старший син генпрокурора Олександр Луценко, як стало відомо про чергову “зраду”.

9 вересня генеральний прокурор Юрій Луценко повідомив радісну звістку про те, що нарешті одружив свого старшого сина Олександра.

15 вересня весілля “по-генпрокурорски” святкували у фешенебельному закладі під Києвом.

Журналісти програми “Схеми” оприлюднили повний список VIP-гостей, яких в той вечір зафіксувала їх знімальна група.

Як з’ясувалося ресторанний комплекс Queen Countr Club, в якому сім’я генпрокурора святкувала весілля сина, належить російському ресторанному холдингу Bulldozer Group.

На офіційному сайті Bulldozer Group, зазначено, що холдинг управляє декількома десятками ресторанів по всьому світу, і серед них заклади в Росії, Україні, Казахстані, Китаї і ОАЕ.

З антуражем ресторану Queen Countr Club, недалеко від Конча-Заспи під Києвом, можна без проблем ознайомитися на цьому сайті.

Президентом Bulldozer Group є росіянин Олександр Орлов. З відкритих джерел відомо, що він є автором більше 20 ресторанних концепцій в Москві, а в пострадянському ресторанному бізнесі вважається однією з найбільш авторитетних персон.

Син генпрокурора Юрія Луценка одружився у центральному РАГСі Києва.

Церемонія реєстрації шлюбу проходила за зачиненими дверима, без присутності сторонніх. За словами працівника Рагсу молодят розписали під час обідньої перерви.