Максим Степанов звернувся до всіх громадян не нехтувати тими правилами, які вводить Міністерство.

Через велику кількість нових хворих коронавірусом в Україні протягом останніх днів, Україна може повернутися до минулих етапів карантинних обмежень. Тобто карантин можуть посилювати.

Про це в ефірі ТСН заявив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

“Один з головних критеріїв – це кількість захворюваності і те зростання, яке ми бачимо. Кількість звернень з симптомами, заповнення ліжок, достатнє системне реагування та надання медичної допомоги. Я вам наведу приклад, що з 1 червня в Києві заповненість була 35% тих лікарень , які визначені для боротьби з COVID-19, а сьогодні 46%. 11 відсотків за 11 днів – це дуже багато “, – сказав він.

На питання, чи є ймовірність, що країна може повернутися до попередніх етапів карантину, міністр відповів: “Там є кілька параметрів. Це кількість хворих на 100 тисяч населення, заповненість ліжок – це головні параметри і як швидко вони ростуть.

При досягненні певних цифр, ми відразу будемо говорити, що треба перейти на той етап, який був раніше. Там є кілька показників, які нам чітко говорять про картину. Саме тому я звертаюся до всіх громадян не нехтувати тими правилами, які вводить Міністерство “.