На Чернігівщині українські воїни захопили чергові трофеї – 10 робочих танків, зенітно-ракетний комплекс та броньовану машину. Про це повідомляє оперативне командування “Північ” у Facebook.

Сьогодні на Чернігівщині одним з підрозділів ОК «Північ» відбувся бій із переважаючими силами противника. В результаті цього бою ми тепер маємо 10 робочих танків, зенітно-ракетний комплекс та броньовану евакуаційну машину, – йдеться в повідомленні.

Як повідомлялось раніше, у Чернігівській області Збройні сили України знищили дивізіон балістичних оперативно-тактичних ракетних комплексів “Іскандер-М”.

Нагадаймо, що внаслідок обстрілу Коростеня в ніч з 9 на 10 березня загинула одна людина і двоє отримали опіки, несумісні з життям, фактично теж загинули. Серед загиблих – двоє громадян Білорусі.

Ми з вами знаходимося на території колишнього молокозаводу, а зараз – бази UPG. В 00:00 годин почався дуже важкий обстріл території міста Коростеня і, зокрема, території, де ми з вами знаходимося. Результати обстрілу з літаків ви можете побачити: фактично зруйновані всі приміщення. На жаль, є загиблий, два чоловіка у лікарні з дуже значними опіками, які не сумісні з життям, тому фактично троє загиблих людей. Два з них – білоруси, які машинами стояли тут, попросилися на період, поки будуть виїжджати. І вони не знали, що якраз з білоруських аеродромів вилетять російські літаки і будуть бомбить місто Коростень, – про це повідомляє мер міста Володимир Москаленко.