У Миколаєві нардепа Нестора Шуфрича активісти закидали яйцями, виганяючи з міста.

Кілька сотень мітингувальників з атрибутикою партії “Опозиційний блок” зібралися біля входу в будівлю ОДА перед початком чергової сесії облради.

Навпроти мітингу знаходились активісти "Правого сектора" і "Народного ополчення Миколаївщини", які вишикувалися біля сходинок адмінбудівлі і не мали наміру пропускати своїх політичних опонентів всередину.

Вони кричали “Геть з Миколаєва”, “На#уй Малоросію” і кидали яйця в Нестора Шуфрича. Він знаходився в місці проведення мітингу близько 10 хвилин, весь цей час охоронці закривали його парасолями.

"Опозиційний блок" та українських активістів розділяв кордон міліції. Також правоохоронці зосередились на кордонах площі перед будівлею Миколаївської ОДА.

Недалеко від місця проведення мітингу міліція підігнала автозак. 

Як відомо, Нестора Шуфрича нещодавно побили і в Одесі, травмувавши йому око.Закінчилася прогулянка Нестора Шуфрича дуже швидко – він разом з керівниками місцевого відділення Опозиційного блоку хотів попозувати на фоні пам'ятника Ольшанцям, але патріоти прогнали його звідти, і політик швиденько сів у мікроавтобус і поїхав.

Представники Правого сектора та інших патріотичних сил вирвали у прихильників "опозиції" прапори, які тут же спалили.

Як відомо, Нестора Шуфрича нещодавно побили і в Одесі, травмувавши йому око.

 

Джерело: НикВести‡агрузка...