Станом на ранок суботи, 3 жовтня, в Україні лабораторно підтверджено вже 222 322 випадки коронавірусу. 4 661 людина заразилася Covid-19 протягом минулої доби, це на 28 осіб більше, ніж днем ​​раніше. Таким чином, в Україні третій день поспіль фіксується антирекорд за новими випадками Covid-19

Про це свідчать дані, опубліковані РНБО вранці 3 жовтня.

Так, з 222 322 випадків коронавируса в Україні 4 353 виявилися летальними.

Коронавирус на 3 октября. Скриншот: СНБО

Вчора, 2 жовтня, померли 92 пацієнта з Covid-19. Одужали вже 98 737 українців з підтвердженим коронавірусів, з них 2 146 протягом минулої доби.

Нагадаємо, два дні поспіль в Україні фіксували антирекорди по числу нових пацієнтів з коронавірусів. Так, 2 жовтня число заражених Covid-19 зросла на 4 633 особи.

Кількість хворих на коронавірус в світі також рекордно зростає — станом на 3 жовтня захворіли вже понад 34,8 млн осіб. За останню добу в світі діагностували 316 тисяч нових випадків. Більше кількість хворих зростає в Індії, Бразилії та США.

Україна у світовій статистиці по захворюваності на коронавірус знаходиться на 25-му місці, серед країн Європи — на 7 місці. За кількістю померлих на добу Україна 14 в світовій динаміці і 4 в європейській. В Європі за попередню добу найвища смертність в Росії — там померли 186 осіб.

На сьогоднішній день більше 7,9 млн чоловік продовжують хворіти, померли від ускладнень, викликаних COVID-19, більш 1,033 млн людей, вилікувалися — майже 25,9 млн пацієнтів.

Нагадаємо, в Україні карантин по коронавірусу продовжили до 31 жовтня. Він діє за адаптивним правилами — в залежності, який відсоток захворюваності дає район або місто обласного значення, його виділяють в зелену, жовту, помаранчеву або в червону зони.

Червона зона — критична, в ній закривають кафе, ресторани та заклади освіти, зупиняють міський транспорт. У зеленій зоні діють обов’язкові вимоги — масковий режим і соціальна дистанція.

Жовта — це “буферна зона”, яка не сильно відрізняється від “зеленої” за обмеженнями, але стає попереджувальною. В цьому періоді заборонено відвідувати будинки престарілих, лікарні, соціальні установи.

Кількість хворих на коронавірус в Україні побила новий антирекорд (3)

З 5 жовтня в червону зону включені Тернопіль і Канів Черкаської області. У Каневі встановили червоний рівень епіднебезпеки в зв’язку з тим, що в місті зафіксовано найвищий рівень захворюваності — 671 випадки на 100 тисяч населення, при загальнонаціональному рівні в 123 випадки.

У помаранчеву зону включили 126 адміністративних одиниць, що на 15 більше, ніж минулого тижня, серед них 12 обласних центрів — Вінниця, Луцьк, Дніпро, Івано-Франківськ, Ужгород, Львів, Миколаїв, Полтава, Суми, Хмельницький, Харків, Чернівці.