Поки немає ніяких нових даних про стан здоров’я актриси Анастасії Заворотнюк, в мережі активно обговорюють інформацію про нібито розлучення Насті з фігуристом Петром Чернишовим.

Так в Мережі обговорюють інтерв’ю, нібито друга сім’ї, який розповів, що до хвороби актриси Чернишов хотів від неї піти, а зараз просто совість не дозволяє.

Рідні Заворотнюк вже встигли спростувати цю інформацію і попросили журналістів не писати всяку нісенітницю.

Зараз Петро Чернишов постійно поруч з коханою дружиною і підтримує її в усьому. А коли фігурист не поруч з дружиною він виступає на льоду в новому шоу Тетяни Навки. Працює не покладаючи рук, адже лікування онкології – задоволення не з дешевих.

Напередодні Петро Чернишов знайшов нову партнерку на льоду. Про це розповіла подруга фігуриста Тетяна Навка.

За її словами, на арену з Петром Чернишовим вийде олімпійська чемпіонка Аліна Загитова.

Примітно, що, незважаючи на свій юний вік – Аліні Загітовій всього 17 років, вона визнана однією з найбільш сильних і витривалих фігуристок світу. При цьому Загітова постійно брала участь виключно в змаганнях, а тому постановка Тетяни Навки стане першою в її професійній кар’єрі.

У Мережі уже стали писати різні недоброзичливці, що у Чернишова з’явилася не просто партнерка, а новий “об’єкт для обожнювання”, ще й такий молодий. Багато хто називає юну партнерку “розлучницею”.