Сьогодні, 14 жовтня, гірники з Червонограда пікетували Департамент охорони здоров'я Львівської ОДА. Вони вимагали звільнити голову профпатологічної комісії ЛОКЛ Ковальчука Р.М. За словами пікетувальників, згаданий лікар стоїть на заваді підтвердженню професійних шахтарських захворювань. Гірники вимушені проходити довготривалі комісії, що призводить до тривалих лікарняних через бюрократію.

"Ця людина заважає гірникам отримувати документи про наявність у них серйозних професійних захворювань дихальної системи. Ми вимагаємо звільнення Романа Ковальчука", – зазначив Віталій Оніжук, голова незалежної профспілки гірників України.

До пікетувальників вийшов Богдан Чечотка, керівник департаменту охорони здоров'я Львівської ОДА. Він зазначив, що на розгляд колегії департаменту (яка пройшла сьогодні, 14 жовтня) винесено рішення про звільнення зазначеного голови профпатологічної комісії."Також на колегію буде винесено рішення про створення громадської ради з представників громадськості, ЗМІ, профспілкових осередків. Ми повинні розуміти, що це лише початок кропіткої праці. Не стануть усі відразу білі та пухнасті", – Богдан Чечотка.

Він також пообіцяв пікетувальникам, що особисто відвідає місто Червоноград, та шахти у місті, аби особисто розібратись у ситуації. "Ми повинні напрацювати механізм прозорої роботи. Мало звільнити одного нечесного лікаря. Якщо людину садять на фінансові потоки, то потрібно ліквідувати ці фінансові потоки та корупційну складову, а не боротись лише з наслідками", – наголосив Богдан Чечотка.

 

Джерело: Гал-інфо