«Країні» стало відомо, що Христина – середня дитина голови Верховної Ради Володимира Гройсмана поїхала на навчання за кордон. – передає Корупція.Інфо

За нашими даними, вона стала студенткою приватної школи-пансіону CATS College в Лондоні (Великобританія), де рік навчання коштує близько мільйона гривень, а кімната в гуртожитку обходиться ще в 800 тис. грн.

Творча спеціалізація

Дівчина вибрала спеціалізацію «Мистецтво і дизайн» з вивченням кількох іноземних мов (англійська, французька). Христина вже встигла потоваришувати з одногрупниками з різних країн світу і поїхати з ними на освітню екскурсію до Берліну, де вивчала європейське мистецтво.

Хто платить за навчання?

Цікаво, як держчиновник може дозволити собі таке дороге навчання, якщо його зарплата 6 тис. грн? За даними інформагентства «Українські новини», саме стільки отримав Гройсман в січні. Декларацію про доходи за минулий рік спікер оприлюднити не поспішає.

Щоб дізнатись на які кошти навчається Христина Гройсман, ми звернулися до Дмитра Столярчука, прес-секретаря її батька: «мені важко коментувати, бо не знаю вартість навчання. Всі дані про доходи Володимира Гройсмана задекларовані і опубліковані». Однак, податкову звітність за минулий рік спікер оприлюднити не поспішає. У 2014 році він вказав сукупний дохід сім'ї в 3 млн. грн. більшою мірою від здачі в оренду нерухомості та підприємницької діяльності дружини.

На момент публікації статті відповіді безпосередньо від спікера Верховної Ради «Країна» не отримала.