Державна прикордонна служба України на виконання доручення президента ініціювала збільшення розміру грошової винагороди за безпосередню участь прикордонників у антитерористичній операції, повідомила Державна прикордонна служба. – повідомляє Корупція.Інфо

«Адміністрація Держприкордонслужби вже опрацювала проект відповідного наказу про підняття грошової винагороди військовослужбовцям, які проходять службу в зоні АТО. Після його підписання розмір виплати на першій лінії оборони (лінії бойового зіткнення) складе 6 тисяч гривень, що більше ніж раніше на 1,8 тис. грн, а в інших районах (місцях) проведення АТО становитиме 2,4 тис. грн (збільшення на 1,2 тис. грн)», — йдеться у повідомленні.

У відомстві наголосили, що принципово важливим здобутком минулого року було реальне підвищення грошового забезпечення прикордонників до рівня військовослужбовців ЗСУ та Нацгвардії. Нині контрактник першого року служби вже отримує 7 тисяч гривень, а лейтенант після закінчення навчального закладу – 9,5 тисячі гривень.

Крім того, у відомстві зауважили, що цьогорічний бюджет дозволяє Держприкордонслужбі зберегти позитивну динаміку виплат та забезпечити на належному рівні поточні потреби служби.