До телеканалу "Зік" все частіше виникають запитання щодо чесності та справедливості. 

У прямому ефірі телеканалу "Зік", а саме під час програми «2х2. Передвиборчі дебати» ведучий заявив, що один з учасників програми притягувався до кримінальної відповідальності та відносно нього були порушені кримінальні справи.

Однак, ведучий не вказав джерел, якими ця інформація може підтверджуватись, лише послався в усній формі на невідомі статті.

Таким чином, ведучий програми безпідставно «заплямував» честь, гідність та ділову репутацію учасника телепрограми.

Зі змісту  статей 3, 38 Конституції України слідує, що «людина її честь, і гідність визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю». Зрозуміло, що при порушенні цих норм, громадянин України має боротись за відновлення свого порушеного права.

Звертаємо Вашу увагу на ст. 64 Закону України «Про телебачення та радіомовлення», яка передбачає, що громадянин має право вимагати від телерадіоорганізації спростування поширених у її програмі чи передачі відомостей, які не відповідають дійсності та/або принижують честь і гідність особи».

Враховуючи положення законів, в яких передбачено спростування інформації, яка не відповідає дійсності, учасник проекту написав відповідне звернення, що додається.

RFAWf94FIDA

 

 lD6CowecAdw

 

Боріться за свою честь, гідність та ділову репутацію. 

 

Команда «Поборемо корупцію разом»