Протягом 10 січня на Львівщині трапилися чотири випадки отруєння чадним газом, один з них летальний. Серед постраждалих ― двоє дітей.

Зокрема, за інформацією департаменту з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації, смертю закінчилося отруєння чадним газом у с. Лучани Жидачівського району. Там у приватному житловому будинку виявили тіло 82-річної власниці будинку, передає Корупція.Інфо

А ввечері до Сокальської ЦРЛ шпиталізували двох дітей віком 14 і 9 років зі с. Велике Сокальського району. Після надання медичної допомоги їх перевели з реанімаційного відділення лікарні до відділення пульмонології у стані середнього ступеня важкості.

11 січня о 02:30 на вул. Тарнавського у Львові в квартирі на другому поверсі чотирьохповерхового житлового будинку отруїлась чадним газом 24-річна жінка. У стані середнього ступеня важкості вона госпіталізована до Львівської обласної клінічної лікарні.

Працівники ПАТ «Львівгаз» тимчасово припинили подачу газу до помешкань, де сталися випадки отруєння. Причини з'ясовуються.