Президент Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн проінформувала Президента України Володимира Зеленського про четвертий пакет санкцій, який може бути ухвалений Радою ЄС вже сьогодні за письмовою процедурою, про це йдеться у пості, який Президент Єврокомісії оприлюднила у Твіттері.

Війна путіна стає дедалі більш жорстокою щодня. Щойно проінформувала Президента України Зеленського про четвертий пакет санкцій. ЄС стоїть поряд з народом України, – йдеться у повідомленні.

Урсула фон дер Ляєн нагадала, що Європейський Союз підтримав Україну, надавши 1,2 млрд євро макрофінансової допомоги та 500 млн євро для гуманітарної допомоги. Зеленський також наголосив на важливості санкційного тиску на рф.

Обговорили з Президентом Єврокомісії Урсулою фон дер Ляєн підтримку України з боку Європейського Союзу у протидії російській агресії. Нарощування санкційного тиску на РФ важливе. Цінуємо також вагому фінансову допомогу. Україна продовжує поступ до членства в ЄС, – написав глава Української держави у Твіттері.

Україна вважає, що безпрецедентні санкції, запроваджені Заходом, ще не є приводом не посилювати економічний тиск на Росію.

На переговорах часто чую від партнерів, мовляв, ми вже запровадили безпрецедентні санкції, що ми ніколи не мали такого досвіду, нам треба зробити паузу і подивитися як діють вже запроваджені санкції, і на це я дуже чітко відповідаю: допоки триває війна, допоки Росія вбиває наших громадян, мають застосовуватися нові санкції, – заявив Дмитро Кулеба.