Сьогодні вишиванку одягають майже все. І багатьох це обурює. Мовляв, корупціонери і чиновники не мають права ганьбити наші символи.

Дуже гарний день. День нашої української вишиванки.

Про це пише сьогодні в Фейсбуці лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко.

Наша вишивка дуже давня. Я бачила сорочку з Черкаської області, засіяну «свастям» – праарійськими символами Сонця. Мені показували вишиванку з центральної Африки «по подільським мотивами» і давню індійську сорочку, прикрашену орнаментом «з Ніжина» …

Такі «хрестики», «півники», «ромби» – є, мабуть, у кожного народу, у кожної нації, кожної культури. Тому що це поза часом. Це графічні символи ДНК нації і таємний древній «штрих-код» народу. Але, ймовірно, тільки у нас вишиванка стала символом боротьби, незламності нації, нескореності та прагнення до свободи. Одягти сорочку – це був виклик і акт певної громадянської мужності. Я українка!

Сьогодні вишиванку одягають майже всі. І багатьох це обурює. Мовляв, корупціонери і чиновники не мають права ганьбити наші символи …

А я за те, щоб носили. Нехай надягають.

Мені здається, що у вишитій сорочці людина стає хоча б на йоту чистіша в помислах і діях. Вишита сорочка – це наша сила і наш оберіг! Вона удосконалює душу і пом'якшує серця, змушує задуматися над долею України.

Вітаю всіх з Днем вишиванки.

Будьте красивими всі сьогодні :).

Я також одягла свою улюблену вишиванку на роботу.

«Червоний – це любов, а чорний – це печаль!» Нехай у всіх у нас буде більше в житті любові, краси. І як можна менше – печалі!

Хорошого дня всім!