Putin-pedofil2

Про це повідомляє Національне бюро розслідувань України зсилаючись на впливове британське видання «Міррор» (Mirror).

Розслідування англійської влади всіх обставин смерті колишнього агента ФСБ Російської Федерації Олександра Литвиненка призвело до шокуючого факту. Покійний звинуватив президента Російської Федерації Володимира Путіна в педофілії.

 

Колишній агент КДБ Олександр Литвиненко звинуватив президента Росії Володимира Путіна в пристрасті до педофілії всього за кілька місяців до того, як він помер.

Розслідування обставин смерті Литвиненка також показало, що російський екс-шпигун, який лежав на смертному одрі, назвав британським поліцейським замовника його вбивство — Путіна.Шокуючі звинувачення були виявлені у ході 10-тижневого розслідування смерті Литвиненка.

Британські правоохоронці вже розглядають версію помсти Путіна Литвиненку, так як він посмів розкрити можливо головну таємницю життя російського президента.

Олександр Литвиненко помер у листопаді 2006 року після вживання чаю з добавкою російського радіоактивного полонію-210 в лондонському Grosvenor Square.

Литвиненко втік до Великобританії в 2000 році і почав займатися політичною агітацією проти «путінського режиму».

Його політичні погляди були спільними з російським політичним емігрантом Борисом Березовським, якого, як вважають, у березні 2013 року вбили агенти ФСБ Росії

put0002 3ae9029f04-000krpxt‡агрузка...