Київська чиновниця за рік збагатилася на три квартири.

Глава Київської облради 31-річна представниця ВО "Батьківщина" Анна Старикова протягом 2015 року придбала три квартири, земельну ділянку, акції "Банку Велес" за 500 грн, обзавелася 2,8 млн грн готівки і придбала Jaguar за 1,7 млн ​​грн.

Про це пише Корупція. інфо

У банку вона тримає трохи більше 20,5 тис. грн.

Згідно з декларацією за 2014 рік, у Старикової не було нічого, крім трьох вантажівок і трохи більше 74,5 тис. грн зарплати.

У той же час, за словами чиновниці Jaguar вона змогла купити за рахунок коштів від відчуження нерухомого майна.

Зараз в автопарку глави облради чотири авто: вантажівки Mercedes-benz Sprinter 211 CDI (2006 р випуску) і Volkswagen LT 35 (2006 рік), вантажопасажирський Volkswagen crafter (2009 року) і куплений в грудні Jaguar.

Протягом 2015 року Старикова купила три квартири, дві в Києві, площею 60 і 73 кв. м. У декларації вони вказані як об'єкти незавершеного будівництва.

Ще одна квартира, площею 41 кв. м – в Ірпені. Вона дісталася чиновниці менш ніж за 103 тис. грн.

Таким чином, за квадратний метр житла поблизу столиці Старикова віддала 2,5 тис. грн. При цьому, середня вартість квадратного метра житла в Ірпені – 7-8 тис. грн.

Старикова стверджує, що таку ціну встановив забудовник.

Втім, маючи три квартири, чиновниця живе в Київській області в орендованій квартирі в 62 кв. м. За оренду вона віддає вдвічі більше, ніж витратила на придбання житла в Ірпені – 240 тис. грн.

"У мене немає грошей на ремонт цих квартир. У нас зараз забудовники не здають житло з ремонтом", – пояснила Старикова, чому знімає квартиру.

Крім того, в 2015-му році Старикова купила земельну ділянку в селі Вишеньки Бориспільського району. За 10 соток землі їй довелося віддати всього 150 тис. грн. Хоча на сайтах продажу землі в Вишеньках за сотку просять 50 тис. грн.

Як повідомляє видання, Старикова ніколи не займалася бізнесом, тому де вона взяла гроші, не зрозуміло.

Старикова сім років була помічником колишнього народного депутата, а нині депутата Київської облради Костянтина Бондарєва.

Упродовж декількох місяців, з березня 2014 року вона обіймала посаду першого заступника голови Київської обласної державної адміністрації Володимира Шандри. Через рік Старикову обрали головою облради.