Найдоступнішим за ціною видом транспорту для українців залишається потяг. Про це розповів заступник начальника Департаменту пасажирських перевезень "Укрзалізниці" Олександр Красноштан.

"На сьогодні, поки ми не ініціює підвищення тарифів. Тобто швидше за все в цьому році тарифи залишаться без змін. Будемо здійснювати перевезення за тими тарифами, які діють зараз", – повідомив Красноштан.

За його словами, через те, що ціну на пасажирські перевезення регулює держава, їх можна змінити тільки відповідають державним указом.

"Зараз ніяких рухів у цьому напрямку", – зазначив він.Красноштан додав, що чинні тарифи покривають лише 50% вартості пасажирських перевезень, а друга частина перекривається за рахунок доходів від інших видів діяльності залізниці.

Крім того, він упевнений, що сьогодні українці навряд чи оберуть інший вид транспорту. Як і автобуси, і попутки і інші види транспорту – дорожчі.

"На сьогодні, Укрзалізниця є доступним перевізником для пасажирів. Для проїзду Київ – Бердянськ, 930 кілометрів, залізничний квиток коштує 130 гривень. А автобусний квиток з Києва до Бердянська коштує 600 гривень", – пояснив він.

Чиновник підсумував, що в Україні поки немає альтернативи залізничним пасажирським перевезенням.‡агрузка...