12019976_10153707851148338_9036372450606855081_n_1_615x462

Влаштувавши перформанс з простріленим прапором в стінах ООН, нардеп Ганна Гопко досягла мети – на неї звернули увагу

Вчора під час виступу президента Росії Володимира Путіна на сесії Генасамблеї ООН українська делегація влаштувала акцію протесту з використанням простріленого на Донбасі українського прапора. В той час, коли більша частина української делегації просто вийшла з зали, група українців на чолі з нардепом Гопко встали та розгорнули український стяг привезений з зони АТО.

"Прапор, розстріляний під час війни на Донбасі – це символ агресії Путіна, яку ми зупинили жертвами наших воїнів… Перед виступом Путіна офіційна делегація України вийшла з зали Генасамблеї ООН. Небайдужі на балконі встали з прапором", – пояснила вона зміст акції.

До протестувальників підійшли місцеві охоронці порядку та ввічливо випроводили з зали "за порушення правил ООН".

Про все це пані Ганна одразу ж повідомила увесь світ через свій "Фейсбук" і фото з простріленим прапором розлетілося українськими та іноземними ЗМІ, а в соцмережах розпочався черговий холівар навколо Гопко та її прапора.

Як Гопко отримала 15 хвил слави – фото 1

Думки українців розділилися навпіл. Одні вважають акцію Гопко недоречним блазнюванням, інші доводять, що вона смілива і мужня жінка, що показала всьому світу українське ставлення і до путіна і до недолугої ООН, нездатної вказати агресорові його місце.

Противники Ганни волають приблизно наступне:

"Хто б пояснив Ганні, що на Генасамблеї ООН не можна вести себе, як у Верховній Раді. Тут виступають представники Ірану та США, Вірменії та Азербайджану, Грузії та Росії. Якби не жорсткий регламент, то ООН можна було б вже розпускати. До речі, останніми, до України, з Генасамблеї за порушення регламенту виганяли представників Північної Кореї. Гідне сусідство, дякуємо, Ганно!", – пишуть у "Фейсбуці"

"Спроба чергового піару на чужому горі та крові, поразці, які самі і створили. А далі радісно поїхали кататись на укр. заробітчанах. Достойники…"

Крім того, по пані Гопко дісталося і за фотозвіт про катання по Нью-Йорку на велорикші з України:

"Покатались на украинце. Эх, дипломаты, дипломаты…"

Інші з не меншим запалом, підтримують перформанс пані Ганни:

"Этот флаг показал чего стоят "миролюбивые" слова Путина… Это не пиар. Ребята использовали возможность всему миру показать, что Путин таки воюет в Украине".

"Тут посипалась критика диваних – 1) якщо отримав прапор, значить має довiру вoякiв 2) кожен має робити свою справу – хтось бити ворога на фронтi, а хтось тролити його в ООН 3) за вдалу акцiю, вип"ємо чарку"

Хто правий, а хто – ні у цій суперечці насправді не так уже й важливо, бо кожен має свою рацію. Але єдине, чим точно може пишатися Гопко так це тим, що про неї знову заговорили. А отже акція в ООН вдалася. Останній раз ЗМІ згадували про Гопко на початку вересня, коли її виключили з фракції "Самопоміч" разом з ще п'ятьма нардепами, які проголосували за президентські зміни до Конституції всупереч рішенню фракції. І після цього про пані Ганну ані чичирк. Тепер, в якості позафракційної, Гопко стало значно складніше привертати до себе увагу тож і доводиться влаштовувати гучні та неоднозначні перформанси.

Звісно, Гопко ще дуже далеко до Олега Ляшка чи Сергія Капліна, які побудували свою пізнаваність та заробили політичний капітал виключно на скандалах, продемонструвавши, що це найшвидший та найпростіший шлях до нових електоральних вершин.

Але пані Ганна цілком може продовжити заробляти медійну популярність новими феєричними витівками. Звісно, їсти землю на трибуні Ради чи влаштовувати бійки з криками про сперму їй як молодій і привабливій жінці буде дещо складніше. В той же час після відходу незабутньої Ірини Фаріон жінок-скандалісток в українському парламенті якось не спостерігається, тож ніша для Гопко відкрита. І лише їй вирішувати чи ставати на цю слизьку стежку, яка безсумнівно гарантує їй медійну увагу та популярність, але популярність ця буде дещо сумнівною і вочевидь не серед тих виборців, на яких розраховує пані Ганна.