У «Квартал 95» актриса Олена Кравець прийшла, маючи досвід роботи в зовсім іншій сфері.

Єдина жінка в студії «Квартал 95» зізналася, що в «лихі» 90-х вона працювала в мережі McDonald's у своєму рідному місті.

«Мій перший досвід був в McDonald's, єдиному ресторані, який відкрився тоді в Кривому Розі.  На ті часи зарплата там була непогана.  Я торгувала сендвічами, так », – поділилася Кравець.

Вона розповіла, що безпосередньо в продажах працювала тільки 2 дня, оскільки відразу пішла на позицію менеджера

«Але іноді, коли починався« раж », є такий термін, тоді виходили все, менеджери також.  Тому мені це знайомо і не бачу нічого в цьому поганого », – поділилася зірка« 95 Кварталу ».

Нещодавно Кравець також розкрила делікатні подробиці своєї нинішньої роботи в команді Володимира Зеленського.  Зокрема, актриса розповіла журналістам про свою зарплату, назвавши її «дещо більшою, ніж середня по Україні».

Втім, розкривати конкретні цифри Кравець відмовилася – вона зазначила, що розмір гонорару постійно змінюється.  За словами знаменитості, це залежить від кількості відіграних концертів.  Чим більше гумористи виступають, тим більше отримують грошей.
 «Скажімо так, мені достатньо для щастя, але хочеться більше», – зізналася актриса.

Кравець додала, що Зеленський цінує її як актора «95 Кварталу», але не як автора.  Жарти, які вона вигадує, керівництво компанії не оплачує.  Незважаючи на це, вона продовжує складати «в стіл».

«Ніхто цього не читає.  Іноді можу написати щось особисте в щоденник », – розповіла шоувумен.

До речі, незадовго до цього інтерв'ю Кравець опублікувала в соціальних мережах фото у вечірній сукні, яке журналісти оцінили приблизно в 2000 доларів США.