З будівлі Верховної Ради вийти наразі неможливо, все перекрито, передає Корупція.Інфо

Популярне: Підірвали авто: Відому журналістку, яка займалась корупційними розслідуваннями жорстоко вбили

Про це перший заступник голови ВР Ірина Геращенко написала у Facebook.

"Завтра о 5 ранку – на Мінськ. Якщо вийду з Ради, звичайно, бо поки що все перекрито. З вогню та в полум'я…", – написала Геращенко.

Також Геращенко сказала:

Я не дивлюся ТБ, але це працює фондом. Побачила- й спазм у горлі- як якесь негідне створіння принижувало нашого Юлія Мамчура, що виходив з ВР. Натовп,агресивний і накручений , принижував героя.

Чим цей натовп "борцунів" відрізняється від " зєльоних вєжлівих чєловєчков", проти яких Юлій в страшні дні 2014 в Криму вийшов беззбройним? Нічим!
Р. S. Але якщо ці люди не знають в обличчя Мамчура- це тільки підтверджує, що в 2014вони були десь далеко і не на боці України.Нагадаємо, у вівторок під Верховною Радою України триває акція протесту, мітингувальники вимагають ухвалити законопроекти про скасування депутатської недоторканності, про антикорупційний суд та про нову виборчу систему.

Під час сутичок між мітингувальниками і правоохоронцями постраждали четверо осіб, з яких трьом медичну допомогу надано безпосередньо на місці подій. Серед постраждалих – один поліцейський.

Наразі мітингувальники вже встановили кілька десятків наметів на вулиці Грушевського, в Маріїнському парку та на площі Конституції перед будівлею парламенту, і розгорнули польову кухню.