Ірина Луценко: Всі хто скаржиться на абонплату за газ – агенти Москви
 

Критика опозиції і українців щодо введення абонплати за газ для більшості українців є роботою на Москву, – Корупція Інфо

Популярне: ЧЕРГОВИЙ ТЕРАКТ!!! В Росії група ісламістів розстріляла співробітників ДПС, ніхто не вижив


Нардеп від БПП Ірина Луценко під час погоджувальної ради у ВР заявила, що українська опозиція, критикуючи введення абонентської плати за газ для переважної кількості своїх співгромадян, працює на Кремль.

Парламентар висловила переконання, що абонплата буде сприяти зменшенню вартості газу для споживачів. Луценко підкреслила, що їй надійшли звіти від Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг, і «як нардеп України, яка ніколи не впадає в істерику», може всім розповідати про вартість газу.

На переконання представника пропрезидентської фракції у парламенті, «для абсолютної більшості споживачів ціни на газ впадуть, зменшаться». Більше того, Луценко заявила, що подорожчання буде актуальним тільки для чотирьох відсотків населення, які мають газові плити.

Проте для того, аби це підвищення компенсувати, НКРЕКУ передбачає можливість здешевлення на таку суму для них вартості послуг ЖКГ.

Луценко наголосила, що НКРЕКУ під час ухвали постанови про абонплати за газ насправді просто виконана закон України щодо ринку природного газу, який прийняли у парламенті.