2608f1e56b5fb00d287a79aa3af10ff9

Цивільна дружина Олега Ляшка займалася тим, що здавала квартири. Кілька років тому Росіта Сайранен розміщувала оголошення про оренду квартир у ВІП-висотці на вул. Московській, де у колекції є власне житло.

Проте зараз за телефоном, вказаним на сайтах нерухомості, ніхто не відповідає. З'явилася інформація, що Росіта змінила рід діяльності і тепер займається організацією святкових заходів.

17-f1509

Любителька дорогих авто


Анна, дружина Миколи Мартиненка з Народного фронту, — відома світська левиця і любителька дорогих автомобілів. Вона вже кілька років присвячує себе керівництву СПА-салоном Modi Beauty Centre в модному РК в центрі столиці.

До неї ходять зоряні клієнтки на омолодження особи золотими електродами. Косметичний догляд за обличчям тут коштує близько 700-3000 грн, а апаратна косметологія, догляд за тілом — 300-3000 грн, в залежності від процедури.

У центрі краси є ВІП-кабінет для особливо зайнятих бізнес-леді, де одночасно обслуговують косметолог, перукар, візажист майстер манікюру. У своїй декларації за минулий рік нардеп Мартиненко зазначив, що дружина отримала 1 мільйон 115 тисяч грн за рахунок підприємницької діяльності.