01(698)

Саме на такий запобіжний захід щодо 30-річного начальника Департаменту та його 33-річного підлеглого принципово наполягали представники слідчого управління обласного ГУМВС.

Сьогодні Київський районний суд міста Харкова виніс рішення про утримання під вартою строком на 2 місяці з правом застави двох працівників міськради.

Нагадаємо, що в минулу п'ятницю харківські правоохоронці затримали їх за підозрою в отриманні неправомірної винагороди. Чоловіки вимагали від харківського підприємця 20 тисяч гривень за дозвіл на здійснення діяльності на ринку інтернет-послуг.

За скоєння даного правопорушення, кваліфікованого за ч.3 ст.368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України, передбачено тюремне ув'язнення на термін від 5 до 10 років із забороною обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3-х років, з конфіскацією майна і зі спеціальною конфіскацією.


Оперативні заходи були проведені працівниками слідчого управління та оперативниками Управління по боротьбі з організованою злочинністю ГУМВС України в Харківській області.