Колишній начальник відділення ДПС у Київській області, майор міліції Ігор Цимбрило 12 серпня буде представлений начальником ГУ МВС України у Львівській області Дмитром Загарією як керівник ДАІ Львова.

Цікаво, що громада виступає проти новопризначеного очільника ДАІ, оскільки його заплямоване минуле не викликає довіри у львів’ян. Заплямував Цимбрило свою репутацію під час Революції Гідності. Саме цей працівник правоохоронних органів активно переслідував активістів Майдану.

Нагадаємо, у період Євромайдану працівники ДАІ, зокрема і львівського, отримували від свого керівництва чіткі вказівки перешкоджати активістам виїжджати до Києва, складати адміністративні протоколи проти майданівців за начебто порушення правил дорожнього руху.

Шаленого резонансу набула справа причетності Цимбрили до переслідування викладача УКУ отця Димида, його звинувачували у порушенні правила дорожнього руху, коли той їхав з Автомайданом в Межигір’я. Саме Цимбрило намагався вручити протокол отцю Димиду, але документ був оформлений на основі сфальшованого рапорту шестиденної давності. В Інтернеті також можна знайти низку документальних доказів, які доводять причетність Цимбрила до переслідування автомайданівців.

Громадські активісти Львівщини, зокрема і активісти «Дорожнього контролю» стверджують, що Цимбрило причетний до низки шахрайських та корупційних схем, які він реалізовував раніше, будучи на посаді начальника сектору з оформлення матеріалів ДТП, дізнання та розшуку транспортних засобів.

Причетність Ігоря Цимбрила до переслідування майданівця отця Димида була доведена у суді. Проте, начальник ГУ МВС України Дмитро Загарія заявив, що жодних застережень для призначення Ігоря Цимбрила на посаду керівника ДАІ м.Львова немає, оскільки отець Михайло Димид говорить, що не має до Цимбрила претензій і готовий заявити про це публічно.

Насправді ж, отець Димид стверджує, що він як священик відпустив йому гріхи і пробачив Цимбрила як людину, але це немає відношення до юридичного контексту щодо посадової особи. Саме тому громадськість висловила свою моральну недовіру Дмитру Загарію, адже нечиста на руку і заплямована знищенням демократії та виконанням злочинних вказівок Віталія Захарченка за часів режиму Януковича особа, така як Ігор Цимбрило, не має права займати будь-яку державну посаду, тим паче ставати очільником Державної автоінспекції.

Протиправні дії посадовими особами повинні каратися законом, але в нашій країні нічого не змінюється. Складається враження, що чим більше «гріхів» за спиною в людини, тим кращу державну посаду вона займатиме, доказом цього зараз є саме новий керуючий Державної автомобільної інспекції.