Естафету у #TrashBucketChallenge передаю депутату облради від Партії регіонів – Петру Камінському

thumbnail-20141006143608n Screenshot-at-окт.-06-12-48-19

Лави чиновників тижня поповнив новий герой. Камінський Петро Васильович 1956 року народження, має вищу освіту. Від 19 листопада 2010 року займає посаду начальника управління надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи. Сам чиновник перебуває у лавах Партії регіонів. Вже 4 роки Миколаївська ОДА має у своєму штаті представника «сім’ї» Януковича. І хоча від горе-президента сліду і не лишилось, його однопартієць продовжує активну чиновницьку роботу.

Робота цього політика не завершується лише в кабінетах адміністрації, вона активно ведеться і за кермом, а віднедавна і у сміттєвому баці. Люстрація прибічників Януковича добирається у найвіддаленіші закутки.

Щоб Вас краще познайомити з цим чиновником, варто розказати про нещодавню ситуацію.

У середу, 13 серпня (!) 2014 року, відбулася аварія за участі чиновника Миколаївської ОДА. Горе-героєм цієї історії є Камінський Петро. На перший погляд, що такого (?), з ким не буває (!), тим більше крім машини ніхто сильно й не постраждав. Проте варто знати, що Камінський був у стані алкогольного сп’яніння та ще й у робочий час. Їхав, до речі, горе-чиновник на службовій машині «Daewoo Leganza».

Під час своєї поїздки П. Камінський не поступився дорогою «Волзі», це і стало причиною ДТП. На цьому пригоди чиновника цього дня не завершуються. Спочатку Камінський назвався начальником антикорупційного комітету, якого в природі не існує. А коли уява перестала «буяти», зізнався, що є начальником управління з питань надзвичайних ситуацій Миколаївської ОДА. Надзвичайні ситуації цього дня і далі продовжувались – чиновник хотів просто втекти з місця аварії, звичайно, власник «Волги» йому цього не дозволив (забрав ключі від машини).

Зовсім скоро герої ДТП зустрілися в Ленінському районному суді Миколаєва у Понеділок (6 жовтня (!). На судовому засіданні Петро Камінський заявив, що не читав протокол складений на місці події, тому не може його визнати. Він поскаржився, що був в стані психологічного шоку після того, як його побив власник «Волги». Крім того, за словами чиновника, прочитати документ, який він підписував, йому заважала відсутність окулярів. А ще до переліку перепон на шляху до прочитання документу варто додати стан алкогольного сп’яніння – у цей день воно багато чого завадило зробити – та цього чиновник не сказав.

Під час судового засідання адвокат водія «Волги» подав клопотання з проханням запросити до суду інспектора Державтоінспекції, Миколу Чайку, який складав протокол, а також – експерта Дмитра Заверюхина. На це клопотання адвокати чиновника заявили, що ні інспектор, ні експерт нічого нового не скажуть.

Після таких «аргументів» захисту суддя, Юрій Крутий, частково задовольнив клопотання, погодившись запросити до суду співробітника Державтоінспекції.

Щоб довго не розповідати весь перебіг подій у суді, одразу ж скажемо, що Петро Камінський лише отримав догану від голови Миколаївської ОДА.   

Зрозуміло, що у процесі судового засідання питання щодо стану Камінського на час здійснення аварії ніхто не піднімав. Хоча експертиза в наркодиспансері показала, що рівень алкоголю в крові сягав 1,34 проміле (допустима норма 0,2).

 

b1cf4ff4bf7005919203a1fd9b764a46.i370x553x455

 

Відома практика, коли порушники закону мають чиновницькі крісла, їм все «сходить з рук». Адже цього разу суд мав у своєму розпорядженні і злочин, і злочинця, і докази. Але феміда ще діє за старими схемами, закон про люстрацію повільно снує у беззаконному просторі. Тому молодики з Правого сектору вирішили допомогти у феміді. Вони, зрозуміло, гостро та творчо підійшли до вирішення цього питання.

Під час цієї акції адвокати безуспішно намагались помогти Камінському, закликами до громади: «Що ви робите? Його вина в суді не доведена». Проте народний суд, не державний, очі у нього не заплющені.

Петро Камінський – це ще один представник класу політиків, які мають підлягати люстрації. За його подальшою долею ми продовжимо спостерігати.

 

Автор: Yavkubi