Головний ідеолог Наровля «прокотила» на капоті Олексія Атрощенко.

Екс-кандидат в «депутати» по Хойнікского округу № 47, журналіст-фрілансер Олексій Атрощенко повідомив, що 15 вересня його в Наровля (Білорусь) збив автомобіль, яким керувала працівниця місцевого райвиконкому. Від удару потерпілий впав на капот автомобіля і отримав незначні травми, передає БелаПАН.

«Ми сьогодні в Наровля з колегою Костянтином Жуковським знімали відео на прохання місцевих жителів про важкому соціально-економічному становищі райцентру. Чиновники місцевого райвиконкому їздили постійно за нами, стежили, що ми робимо, і знімали нас на відео. Біля будівлі Наровлянського РВВС ми задали їм питання: для чого ви нас знімаєте? Жінка-водій різко дала по газах і збила мене, я опинився на капоті її автомобіля », – заявив Атрощенко.

zhurnalist-Konstantin-ZHukovskiy

За його словами, спочатку автомобіль виїхав, але зараз за участю викликаних співробітників ДАІ і міліції все ж відбувається розгляд.

«Нас запросили пройти до місцевого РВВС. На місці вони розбиратися відмовилися », – повідомив журналіст-фрілансер Костянтин Жуковський.