Депутатка від партії “Європейська солідарність” Софія Федина останнім часом постійно у центрі уваги ЗМІ. Особливо після публічних погроз президенту України, Володимиру Зеленському.

Нещодавно у Мережі спливли цікаві фото Софії Федини, на яких вона позує в чорній сукні повністю обліпленій військовими шевронами.

Відома волонтерка Діана Макарова не змогла пройти повз і висловила все що думає, про депутатку і її вчинок. Подаємо її слова мовою оригіналу.

Я довго терпіла, звісно, це дрібниці, насправді це, звичайно, не дрібниці, це така страшенна неповага, що – “вираз обличчя бійця за плечем безцінний” (цитата, не скажу хто)
Я довго терпіла, власне, це не моє діло, хто як самовиражається, і якщо хтось бачить себе ходячою вивіскою шевронів на капроні – “не вистачає зірки в лобі” (цитата, не скажу хто) – та ну нехай.
Але…
Припиніть це.
Ну, якось припиніть. Ну, я не знаю. Можливо, курси якісь, можливо підсуньте книгу “Юності чєсноє зєрцало” або “Чемність на кожен день” Яна Камичека, чи влаштуйте її на передачу “Від пацанки до панянки” – а чи просто посадіть (поставте) напроти себе і поясніть, що в кожнім цім шевроні – кров. Піт, сльози. За кожним – смерті та поранення наших воїнів. І не можна.
Аж ніяк не можна.
Категорично не можна!

… чіпляти це собі на цицьки, на піхву, на жопу.
Боже, припиніть якось це. Врятуйте дурепу. Її ж можуть бити. Хтось же не витримає. Бо це вже не просто несмак – це крайня неповага.
До нашої армії.
До історії нашої війни.

Несподівано пост знайшов відгуки в різних шарах читачів. До нас також завітала ботоферма з криками “Фотошоп!”


Щоб вже розставити всі крапки над темою, даю відео

(чекаю криків “відеошоп!”))))))”.

Зазначимо, що усі шеврони були подаровані Федині українськими бійцями, як волонтерці, за допомогу. Проте обвішувати себе ними, як ялинку, це вже перебір і виглядає по-дикому.

Нагадаємо, раніше ДБР відкрила кримінальне провадження проти депутата Софії Федини і волонтерки Марусі Звіробій, після скандального відео з погрозами президенту.