71_main

Напад стався в суботу вночі на околицях міста Майдугурі на північному сході Нігерії

Число жертв нападу бойовиків "Боко Харам" на мирних жителів на північному сході Нігерії зросло до 86, повідомляє агентство Ассошіейтед Прес з посиланням на дані місцевої влади.

Раніше повідомлялося про 65 загиблих.

Напад стався в суботу вночі в околицях міста Майдугурі на північному сході Нігерії. Бойовики напали на село Далори і два табори для біженців, де знаходяться більше 25 тисяч осіб. Бойовики розстрілювали місцевих жителів, палили хатини, також три смертниці підірвали себе серед людей, які намагалися врятуватися втечею.

Представник Національного агентства з надзвичайних ситуацій Мохаммад Канар повідомив, що після нападів було виявлено 86 тіл загиблих. Представник госпіталю в Майдугурі Абба Муса повідомив, що ще 62 людини були доставлені в місцевий госпіталь з опіками різної тяжкості.

Частини урядової армії прибули на місце нападу лише через кілька годин після його початку, при цьому солдати не змогли відбити населений пункт у бойовиків, які були краще озброєні. Терористи відступили лише після прибуття підкріплення з більш важким озброєнням, повідомили агентству представники армії.

"Боко Харам" — радикальне ісламістське угруповання, що діє переважно в Нігерії. Його бойовики виступають проти західної моделі освіти і добиваються введення шаріату по всій країні. Угрупування стоїть за більшістю терактів, які регулярно скоюються у відповідь на спрямовану проти нього військову кампанію, яку проводять Нігер, Камерун і Чад. Жертвами угруповання з 2009 року стали понад 13 тисяч осіб.